simsy
ходих да тичам (от доста време се каня), сега реанимирам с чаша сок от грейпфруит.
_e7
Добро утро. Днеска е славният ден, когато започвам кормуването.
specter
Направихме много як концерт, страшно доволен съм ! Дано цялата година мине така добре !
tedo92
Аре, и Elevation идва. Само не знам дали с толкова много фестивали няма промоутърите да съжаляват накрая..
Ethernet
Момите от нашият клас са много тъпи п@#%& !!!
smehoman
Огромни бирени стомаси. Много е вероятно всеки любител на бирата да си докара подобен стомах, ако прекалява с поглъщането на пенливата течност. Вижте подборка с
http://www.smehomania.com/health-medicine/3377-ogromni-bire...html
aviatrix
такам , време е да върна обратно към седмицата, осмицата е стабилна , но някои неща ми се бъгват а не ми трябват бъгнати :/
joronedelchev
Нищо сензационно от новия iPad засега като изключим впечатляващия екран. За нови потребители ще е чудесен, но едва ли много хора ще мигрират от втората версия.
gg04
Вини Джоунс по анцуг в Night Flight. Много ясно, нали е на чалга парти.
аз със толкова не спане не бих се справил
Mar 10 2012, 17:24от време на време (около 11:00 ~ 14:00) имаш чувството, че ще заспиш прав, но справиш ли се тогава да знаеш, че до другия ден пак по това време ти е...
Mar 10 2012, 17:27...безпроблемно, стигна да не се отпускаш и да полягаш много, много
Mar 10 2012, 17:28работил съм нощни смени и горе долу знам за какво говориш
Mar 10 2012, 17:57да кажем, че знаеш
Mar 10 2012, 18:55