_e7
edno23 е най-якият сайт на светЪ! НЕма куфли, нема фафли!
t0m3kk
Много странно защо седи празно това "квадратче"... дори и да сложа нещо там пак става така... 2.3.4official, а на 2.3.3 не го правеше тоя проблем...
t0m3kk
много некоректно работодателя ти да ти дължи не малка сума, заради преизчисленията поискани от теб и да ти каже - "на края на месеца"...
yuliyan
Препоръчайте ми app за windows за бележки с cloud sync - по възможност безплатен, ако не - да излиза много по-скъпо от тетрадка + химикал. Благодаря!
gg04
"Пред банята" по TV7 не стига, че е тъпо, ами и го направили час и половина.
notexist
ебаси, няма газ :/ как се предполага, че ще си сготвя, точно когато ми се готви :Д
mitternacht
And I'm like... "Я, Бегемот!"
FromTheInside
Да идва по-бързо утре, че вече ужасно много ми липсва, ох ♥
smehoman
Хитър начин за почистване на клавиатурата. Много оригинален начин за това как да си почистим клавиатурата. Предполагам повечето от нас обичат да хапват и пийват
http://www.smehomania.com/computers-internet-it/3389-hitr-n...html
и има много #цици и #дупета
Mar 06 2012, 18:29как да няма кифла, аз кво съм
Mar 06 2012, 18:57