viktorkoichew
Прекалено много ме кефи тази песен.
_e7
тази вечер ще си легна рано, много рано. след 1 час ще легна да заспя.
tedo92
Прекрасният израз: "Просто share-вам opinion." и другият, в който се обяснява еди-кой-си колко е "фрустриран".
hardlady369
Ето с този подарък ме зарадваха днес ^_^
Bobdweller
Телефона, който исках да си купя вместо да му пада цената, сега взе че се качи. DAFUQ. :|
Sinbg
Научи от какво се страхуват най-много жените и разбери как да пребориш своя страх с няколко полезни съвета:
http://sin.bg/jenski-strahove-kak-da-gi-preborim
_e7
мног съм проЗ, така че някой би ли ми обяснил какво е "задочно обучение"?
nemesys
Е не е ли нагло ся да направиш cover на парче от преди няколко месеца и да го продаваш?
mitternacht
От много време не съм се хилил на предаване на БТВ... Благодаря на Оскарите, благодаря на преводачката! Просто епично! Благодаря! Нееееееерееееална ееееееее....
един приятел има подобна конфигурация,но philips, и също както ти спомена на ниските се справя добре,но високите са слаби. Бих предложил малка система,вместо..
Feb 28 2012, 23:31Потърси и Vigoole като марка, пак е китайско мисля, но свирят яко, като за парите си. Аз имам C2138 и са прилични за цената си.
Feb 28 2012, 23:37взех това в крайна сметка http://www.edifier-international.com/products...media/x600
Mar 04 2012, 15:36Марката не ми е позната, но характеристиките изглеждат добре за такъв тип колокнки. Честито !
Mar 04 2012, 15:40Мерски! Китайски са пак, но правят и от по-висок клас което би трябвало да говори добре за марката уж.Засега мога да кажа, че са много задоволителни за парите
Mar 04 2012, 15:45