hardlady369
Днес в блока ми се натъкнах на изхвърлени книги на Вазов,Ботев,Смирненски и др.Това доста красноречово показва колко много се цени българската литература днес ~
joronedelchev
Във форума на Дневник.бг преобладават хора, които си мислят, че са много умни и специални само защото четат Дневник.бг. Сайта си го бива иначе.
LoveCappuchino
много обичам да съм идиот ;д ^^
nedyalkova
Лаптопа е ползван по малко от месец,продавам го защото бях в чужбина и си купих по мощен.Няма никакви забележки.Цената може да се коментира много леко.
http://www.pcobiavi.com/obiava-1428-prodavam_laptop____asus_x52jcex43...html
dani4ka
настоявам да споделя това видео с вас
gg04
Хората, които не са способни да се мотивират следва да се задоволят с посредствеността, без значение колко впечатляващи са техните други таланти. Андрю Карнеги
mudisoft
3 часа висене на летище или потенциално изпускане на самолет. шибан избор!
alish
а в главата ми те така така се сади пипееро, те така така се сади сади сади....
Взе ли ги?
Mar 02 2012, 15:23йеп
Mar 02 2012, 15:26Hope in hardlady369: RESTORED
Mar 02 2012, 15:28