Благодаря, че направи анализ на живота ми и го определи като изпълнен с дискомфорт. Никой не те задължава да харесваш или имаш епълска техника. Това е.
За какво са майките? Играят ролята на перфектния Shazam. Обаждам се по скайп,тананикайки нещо и тя винаги успява да ми каже какво точно е това нещо Този път:
Предполагам си пробвал спазмалгон, има и едно друго малко хапченце - бусколизин. На мен много ми помага.
Feb 16 2012, 11:23В нурофена е истината.
Feb 16 2012, 14:19Благодаря, при следващи път ще опитам да намеря нещо подобно. В момента съм в Англия и работата с лекарствата е малко сложна, но ще имам предвид
Feb 16 2012, 17:53като първо прочетох поста заради аватара не познах, че си ти и реших, че е момиче и ми стана много женско солидарно ;d
Feb 20 2012, 02:28