engise
btw Android or Windows Mobile ?
dandelion
Помня времето като бях ученичка и получавах 10тина валентинки и 1-2 цветенца. Сега, в сериозна връзка bro code спира другите мъже, и непукизъм спира моя..
notexist
текилааааа, много вода пие ;д
nemesys
"iPhone - най-умния телефон! При него е най-висок процента на собствениците, които са значително по-глупави от телефона си." Just sayin`
mitternacht
Защото тя е най-чаровното същество на света, когато си с нея всички други изчезват и съществува само тя, а целият свят е прекалено малък подарък за нея.
mitternacht
"А е ангел. А е… всичко. Чистота. Чистота."Не, много по-добре за мене, че и за нея е-да спра да пиша. Каквото трябва си остава.Моят свят бе неин и нейния бе мой
_e7
В този славен ден ще флашна къстъм ром на телефона си.
_e7
дървени ваканции ще има ли?
Novifilmi
Пепел от рози е турски сериал, който от скоро може да гледаме всяка делнична вечер по бтв. Сериала е много харесван и е спечелил доста награди, даже и за най-до
http://svejo.net/1397854-pepel-ot-rozi-serial
gogata2427
А ти харесваш ли твоята дама достатъчно ?
mitternacht
Ти не можеш, ти не можеш, да танцуваш цяла нощ :Д
podmatrix
Според вас този монитор става ли за дизайн? Много се чудя...
http://www.jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=542796
@aviatrix, много ми се иска 1 lumia 800... ама пара требе...
Feb 14 2012, 16:17@ReXTaN говоря сериозно защото гледах един Privileg с 2 сим карти и се чудя дали с WM или Android ... и да знам, че Privileg са умрели телефони
Feb 14 2012, 16:17но пък точно това ми трябва в момента
Feb 14 2012, 16:17Хмм мисля да си взема един HTC Wildfire S и да се приключи
Feb 14 2012, 16:20MeeGo!!
Feb 14 2012, 21:23