Търсене на постове: много луд

M.K.
engise
btw Android or Windows Mobile ?
Еми Окснитси
dandelion
Помня времето като бях ученичка и получавах 10тина валентинки и 1-2 цветенца. Сега, в сериозна връзка bro code спира другите мъже, и непукизъм спира моя..
шУс!
notexist
текилааааа, много вода пие ;д
nemesys
"iPhone - най-умния телефон! При него е най-висок процента на собствениците, които са значително по-глупави от телефона си." Just sayin`
-=*****=-
mitternacht
Защото тя е най-чаровното същество на света, когато си с нея всички други изчезват и съществува само тя, а целият свят е прекалено малък подарък за нея.
Plamen Petkov
pacopetkov
Студ, сняг, работа! :(
its not Eddie
_e7
blqqq
-=*****=-
mitternacht
"А е ангел. А е… всичко. Чистота. Чистота."Не, много по-добре за мене, че и за нея е-да спра да пиша. Каквото трябва си остава.Моят свят бе неин и нейния бе мой
its not Eddie
_e7
В този славен ден ще флашна къстъм ром на телефона си.
its not Eddie
_e7
дървени ваканции ще има ли?
Ivan
Novifilmi
Пепел от рози е турски сериал, който от скоро може да гледаме всяка делнична вечер по бтв. Сериала е много харесван и е спечелил доста награди, даже и за най-до
http://svejo.net/1397854-pepel-ot-rozi-serial
Георги Динков
422793_345660348800384_120904967942591_1109662_561144611_n.jpg gogata2427
А ти харесваш ли твоята дама достатъчно ?
-=*****=-
mitternacht
Ти не можеш, ти не можеш, да танцуваш цяла нощ :Д
Мартин Маринов
MON24SAMSS24A350H_250x250.jpg podmatrix
Според вас този монитор става ли за дизайн? Много се чудя...
http://www.jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=542796
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
искам да ми подаряват цветя ... колкото и банално да звучи,обичам, а никой не ми подарява... :(
Страница: 247 248 249 250 251

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата