notexist
Анкета: Да пътувам или да остана ;д
_e7
егати, вчера по това време вънка имаше егати thunderstorm-а, пък ся вали сняг, много сняг
LoveCappuchino
толкова много на едно мястоо ! <33
Sinbg
Много блясък, кристали и 13-сантиметрови токчета красят краката на Краля на поп фолка Азис, забеляза екипът на Sin.bg. Певецът нахлузи уникални чифтове на модни
Bobdweller
Този трейлър на новият Ghost Rider определено ми харесва много... най-вече поради факта, че музиката е на Celldweller. Anyways, EPIC!
disappointed
Много ни е скучно и правим гифчета...
bekyarov
бахти, след като има толкова канали за жени, които ми тровят животеца, защо няма един канал само за мъже?!?
mitternacht
Who the fuck is тая "Дивна" и на колко години е това? Бахти дечурлигата... *педобеър*
BUSTTER
Изтървах Под Прикритие... FUUUUUUUUUUUU...
Супер са!
На първото pattern-a който е за бекграунд ти ли си го правил?
Feb 07 2012, 22:47възползвам се от тези пичове http://subtlepatterns.com/, иначе теглете шрифта, бива го
Feb 07 2012, 22:51Ааа. Аз иам мерак да създам шрифт, имам и менията, обаче напоследък нямам време
Feb 07 2012, 23:24изграждането на шрифт изглежда лесно, но всъщност е доста труден процес, има много правила и терминологии, както и изисква много набито око така че успех
Feb 07 2012, 23:30Стига да намеря време. Имам тука едни скици подмятам от време на време...
Feb 08 2012, 00:39