_e7
според моите изчисления трябва да се намери начин за отлитане на юг и много извинителни бележки
LoveCappuchino
колко е красивооооо! ♥ нереално е чак ... ♥
BUSTTER
Skrillex - First Of The Year
coolpuppy
Понякога съм лоша. И виновна. Категорична, много. Като спусък.
mitternacht
Според руснаците, ще се започва...
blacksnoopy
Тази нощ беше много забавно. Някакви 16-годишни пикли излезнаха към 04:00 от БИАД и почнаха си бият шамари и да се хранят, хахах
_e7
Трябват ми мотивационни плакати. Много мотиватори. Сега.