LoveCappuchino
честити ми .. *17* години ... мамка му,времето наистина минава много бързо.
blacksnoopy
Много интензивна репетиция :doh:
BurnX
Междуполовите различия са много и се изявяват в широко спектарен диапазон. Някои неща които се харесват на нежния пол направо побъркват техните половинки. На пъ
http://www.izvestni.info/2012/01/blog-post_5213.html
t0m3kk
Е при мен всичките тея неща се събират в 4 джоба, портфейла е в петият (заден десен)...
Bobdweller
Just got this yesterday! Awesomeness overload!
_e7
Добро утро. Чака ме една дъъълга нощ. Ще чета много. Заклевам се. И ако не ми домързи да ходя до магазина, ще се напия с бира.
blacksnoopy
Много обичам нощем да си правя такваз закусчица ->
lemondrop
първо много Batman, после много Justice League. rejoice, my inner nerd!
Благодаря
Jan 24 2012, 00:50Честит Рожден Ден и от мен
Много любов и щастие!
Jan 24 2012, 00:50Честито и от мен (тук още имаш ден-ден)
Весело изкарване и всичко най-добро 
Jan 24 2012, 00:55Благодаря ви
Jan 24 2012, 00:59ЧНГ
Jan 24 2012, 11:58