simsy
Адската скука е днес на работа...
nemesys
"бате" ли е софииската паразитна дума?
BurnX
Красотата на Клеопатра е прославяна през годините. Много автори считат, че тя не е била толкова красива, колкото я описват. Дори напротив-имала е твърде дълъг н
http://www.izvestni.info/2012/01/blog-post.html
RadialEx
при математиката е като с лука...колкото повече я разлиствам, толкова повече ми се плаче!!..
ZzZaPyr
тука сте много изпозаспали в последно време
gg04
Поредният кошмарен ден. Много проблеми + хрема.
joronedelchev
Четете интервюто на Гоце в "Стандарт" и пак си помислете наистина ли предпочитате този цар на празнодумието да ви управлява и толкова ли е лош Борисов всъщност.
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2012-01-13&article=395674
Novifilmi
Специално съставен каталог с най-интересното от света на Холивуд. Галерията съдържа много нови и приятни филми, които са оставили своя отпечатък в света на кино
http://smeshno.info/tag/filmi-zamunda
на стаж съм в едно училище, помагам им с маркетинга, но днес много колеги ги нямаше и беше ужас...
Jan 17 2012, 17:44