coolpuppy
Скъпото ми градче <3 Много е красиво тази зима!
coolpuppy
Вкусът на 3 дни почивка е.. неописуем!
gogata2427
Старите се страхуват,но младите сме много озлобени,проблема е в етническия мир,защото те са "малцинство",ако се вдигнем ще ни посегне "държавата" ни ..
MKaragyozov
Много яко клипче за кръговрата на доброто:
http://vbox7.com/play:905bf75760
patblansh
последен ден, а феноменално много ме мързи и трябва са свърша ТОЛКОВА МНОГО неща, блях
VkysnoBG
Днес на 20 декември православната църква почита Свети Игнатий Богоносец. Много хора вярват, че който първи посети къщата ви, такава ще бъде и цялата година.
<3
Dec 23 2011, 03:10ми лайк
))))))))))))))
Dec 23 2011, 04:46