bgdn
Майкрософт + Нокия + смартфон = ТРАГЕДИЯ; Губещите се съюзяват. Така провала ще е грандиозен.
alex95
WTF?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!/!?>>?!.!?./.w/1.?.?!!?.? Преименувах 1 файл, изсипа ми тази странна грешка и сега целия десктоп ми изглежда така?!?!?!?!?!?!?!?!?!?
http://prikachi.com/images/918/4157918o.png
gogata2427
Markush Ruhl като състезател , този отпред
_e7
ае хора, пих ужасно много, пък утре съм на погребения, взех си студен душ и пак ми се вие свят, помогнете.
Sinbg
Направи си звезден грим като на поп фолк певицата Андреа с няколко прости, но пък много полезни съвети от Sin.bg.
http://sin.bg/zvezdniat-grim-na-andrea-v-snimki
blacksnoopy
Супер са си нашите интернет скорости - 700MB в скайп - 3 минути. Като сме на различни оператори
MKaragyozov
Филмът "Деца консуматори: Комерсиализацията на детството" е много интересен!
http://www.dokumentalni.com/?p=754
Нокия си е Нокия. Хубаво НТС се засилиха като марка, ама докато направят толкова здрави телефони много хляб трябва да изядат.
Dec 20 2011, 11:36