dandelion
Десктопа ми - снимка с гледка от терасата.
_e7
I challenge myself: все още не съм се провалил в no fap december, на биричка съм и ще гледам клип наречен "Толкова Много Сексапил!!! ВЗЕМЕТЕ СИ САЛФЕТКА!!!
specter
Тази вечер ще я помня, много, много, мнооого време ! Толкова неща, за малко да си докарам инфаркт ... Но съм адски щастлив !
Bobdweller
Awkward enough? I dunno. Whatever.
_e7
да научиш сестра си, която е първи клас на десетична запетая и събиране, изваждане, умножение и деление с нея - безценно
nemesys
от толкова много dubstep забравих колко як е DnB
Sinbg
Научи как да впечатлиш една жена с колата си, както и какво я дразни най-много, стане ли дума за возила и шофьорски умения и открадни сърцето й с няколко полезн
http://sin.bg/zabavni-saveti-kak-da-vpechatlish-jena-s-kolata-si
_e7
Проект на бъдещото ми бюро, коментирайте и ми дайте идеи.
62mb tiff достатъчно ли е?
скайп
Dec 07 2011, 12:32ти да не живееш на фар,ми е въпроса??
Dec 07 2011, 12:41Хахах живея на хълм и имам 270 градуса гледка. Ето други пак от там: http://bit.ly/uBRGvX http://bit.ly/ugisGd
Dec 07 2011, 12:47da - пращай...
Dec 07 2011, 16:27skype ми има autoaccept - така че подаваш и получавам...
Dec 07 2011, 16:27