specter
Трябва да уча много сериозно днес... Нямам нет... Какво начало на деня...
gogata2427
Аааа,разкихах се много сериозно.
patblansh
tHE FUck?! Капитан Планета пародия
coolpuppy
О, Панагюрище, само да знаеше колко много те обичам.. ((: Няма нищо по-хубаво от дома и старите приятели!
joronedelchev
В новия дизайн на YouTube има много дразнещи нотификации в долния десен ъгъл - непрекъснато ти се струва, че някой ти пише по скайпа.
готика има клоака o.O
Dec 11 2011, 22:21предостатъчно.
Dec 11 2011, 22:42колкото пъти природата каже
Dec 11 2011, 23:17мм като се замисляя 4-5
Dec 11 2011, 23:21Половин път.
Dec 12 2011, 00:38