coolpuppy
Мисля да си сложа и аз. Мъррр :3
gogata2427
не съм мигнал тая вечер,мъчи ме един разговор с половинката :/
bekyarov
много готин уикенд - пещера и скали + уютна хижъ
Snik4er
Изчистих си ненужните абонаменти в Youtube, много досаден интерфейс имат за тая работа...
sickornot
дами, третият си разкъсва тениската много ефектно <3
specter
Току що се прибираме от концерта на Ogi*23 и кефа още не ме е пуснал... Момчетата направо ни разцепиха главите и клубчето беше много приятно.
sandprince
Първи пост от ipad-а =)))
Sinbg
Освежи въздуха в дома си като проветриш всички помещения и ги парфюмираш с няколко съвсем прости, но много ефективни, идеи.
http://sin.bg/kak-da-parfiumirash-doma-za-svejest
превъртя ли предишните ?
Nov 28 2011, 18:54само първата не съм, с алтаир
Nov 28 2011, 21:11И аз така, даже Brotherhood я завърших наскоро, обаче всеки вика, че Revelations е провал в сравнение с другите.
Nov 28 2011, 22:08Не ги слушай. Аз съм доволен за сега, въпреки че няам много време да я играя
Nov 28 2011, 22:17