Много !
Станислав Лем Сега съм толкова горд, че съм чел Соларис и съм гледал двата филма
Аз го добавих в списъка за четене, когато имам време ...
Честитка ! Да си се радвате взаимно дълго време !
честито!
Ужасен избор на лаптоп. А и е гроззен..
Каза човека, който ми помагаше в избора хах @viktorkoichew
тихо беееееее
That is fucking awesome.
Много добре са го направили, за момент направо се побърках докато го гледах
фуцк
както винаги- ще подаря себеси, от опит знам, че всички най-много на това се радват )))
и сигурно с всички си много близък а ахаххах
любов
хехе , браво
Учим
много неща, но нищо смислено
Така и така си се отдал на БГ кино, гледай и "Стъпки в пясъка".
ще го гледам като имам време. мерси
само на мен ли ми прозвуча много красиво тва изказване..
И след време ще се чудиш що не си си седял на задника.
зависи от човека
това между другото си го казвам съвсем сериозно и си го поставям като цел,а не е просто вятър на устата.
Зависи от човека, да. Аз по-скоро имах предвид какво ще стане след време.
done that before - 11 pcs ) https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-...5168_n.jpg
Много есенно! Много е красива Чудесна снимка Поздравления!
И аз много и се кефя. Не съм снимал аз, открих я като си смени профилната снимка
Тя да те набара как я разпространяваш, ще ти обади... :Д Просто настроението е страхотно, чашата с (вероятно) чай, шалът, ръкавичките... ехааа есееннн!!!
Чакам да пусне някоя без чаша
Прилича ми на бомбичка има си всичко- часовник, червена жичка ))
хаха да ;D "ръчно направена" при това xD
Много !
Nov 23 2011, 00:21Станислав Лем
Сега съм толкова горд, че съм чел Соларис и съм гледал двата филма
Nov 23 2011, 00:26Аз го добавих в списъка за четене, когато имам време ...
Nov 23 2011, 00:37