gogata2427
Блогът на gogata2427: Прощавай! Помагай! Давай! Обичай! Лети! Падни!
http://gogata2427.blogspot.com/2011/11/blog-post_06.html
bgdn
ДНЕС Е АРХАНГЕЛОВА ЗАДУШНИЦА! Много хора си отиват твърде рано. И когато гледаме към небето, ни харесва мисълта, ... ... ... ... ... ... че те ни наблюдават.
pacopetkov
Много се зарибих с Angry Birds!
coolpuppy
Може ли малко, ъъъ, тоалетна хартия?
bgdn
Бири, китайско и много IT... снимки - утре!
wisper
Има ли фенове на South park ?
обаче имаш афинитет към някви много позитивни снимчици а хихи
)
Nov 06 2011, 20:33yeap
просто съм или поне гледам да успявам да съм положително настроен(винаги)
Nov 06 2011, 21:31