blacksnoopy
Грузинските танцьори са много добри
viktorkoichew
Много съм изнервен, чак се плаша. ;/
belushka20
Най-мързеливия и най-прекрасния уикенд евър! Много папане на принцеси, много 9gag, много усмивки, много reddit, много гушкания и др.. ^_^
gogata2427
Тути Рагации , не сложих ли много мед в тези бананнни? :с
Sinbg
Приготвянето и насладата от храната е едно, но стане ли дума за скъпи ястия, вкусът се пренася на едно много по-високо ниво. Представяме ти десетте най-скъпи яс
http://sin.bg/top-10-nai-skapi-iastia-v-sveta
Sinbg
„За мен Валери се превърна в мъж под много, много тежък чехъл, след като отношенията с жена му влияят върху отношението на детето му”, каза поп фолк певицата Ал
http://sin.bg/alisia-valeri-e-maj-pod-chehal
blacksnoopy
Ох, утре денят започва тегаво с контролно по изкуствен интелект, но след това пристига минолтата Ф1.7, мога да видя и убавата колежка <3
bekyarov
Има хора с прекалено много свободно време :/
r0niTo
Жалко, че за хелоуйн няма да мога да се облека в дълга рокля с корсет, като тези от 17, 18 век....Въпреки че за да се облека така трябва да ида на тематично
чета сухисливи О.о
Oct 31 2011, 22:37Хахахха
Oct 31 2011, 22:44ахахах и аз
Oct 31 2011, 23:26