notexist
Утре на О Шипка пред СУ от 6 часа, който не може ще има и втора смяна от 8. Който желае да заповяда.
CCBOOKINGS
Гръцка музика, релакс и много настроени - ccbookings.com
Atian
Пациент в болницата: - Докторе, помогнете ми, много кашлям... - Аха, а пушите ли? - Да, ама не помага.
joronedelchev
Investor.bg наистина е много добър сайт - като текстове, заглавия, селекция, подредба и т.н. Е, зеленото идва малко в повече, но нищо.
Novifilmi
Българския сериал "Столичани в повече" излиза на малкия екран през 2010г. и за много кратко се превръща в един от любимите сериали на много киномани. Сериала ус
http://www.ifilmi.net/филм/столичани-в-повече
LiliyaDianova
Мъдрост на деня: 'Чудото е събитие, описано от хора, които са го чули от онези, които не са го видели.'
bgdn
Абе тези избори минаха много тихо?
blacksnoopy
Наводненията в Тайван много поражение причиниха
Light28Ivo
Изборът на лампи е много важен, за да се чувстваме отлично и да можем да си вършим дейностите добре. Прегледайте съветите на специалистите и създайте своя уют в
http://xn--80aqhfp.eu/%d0%be%d1%81%d0%b2%d0%b5%d1%82%d0%bb%d0%b5%d0%b...%b0/
pacopetkov
Петел гони кокошка.Тя си мисли: Ако спра, ще реши, че съм курва! Ако бягам много бързо - ще се откаже! Що не взема да се спъна ?
Йеп. И антаркткика бива (пак нейна). Общо взето МЪЖЕТЕ в офиса слушат доста Амарал

Oct 25 2011, 14:20Няма лошо, те са една от хубавите испански групи, аз също много ги слушах преди. Даже старите им работи още ми харесват. ^^
Oct 25 2011, 14:21Абе не е лоша ама както казваш - може и по-добре. Като цяло май е само тази група която ми е направила впечатление. И хитанооооооо песни
Oct 25 2011, 14:23Бих ти препоръчала Естопа, но и те се съсипаха отдавна.
Д'ох, май с всичките така стана. :д
Oct 25 2011, 14:24Естопа не ми пасва нещо. Може би точно защото не ги знам отдавна
Oct 25 2011, 14:27