dandelion
Ново видео което направихме. Като за половин ден работа... Следващия път по-добре.
viktorkoichew
Ауу не мога да заспя !!!! Много е хубаво. : )
aviatrix
случвало ли ви се е , примерно да си мислите за някого и в същия момент той/тя да звънне ... и така в продължение на много време ?
belushka20
Благодаря за всички пожелания днеска за рожденото ден :* обичам си ви и сте ми всичките много мили!
sickornot
обичам кльощави високи момчета с мнооогооо татуси
razloginfo
Нов трикратен победител в „Минута е много”? Германия гостува на тв състезание
http://razloginfo.com/news.php?extend.4093
gogata2427
тази ме кефи дупер гномо !! <3 супер сладко котенце,нослето му беше розовкоо !! (от онзи ден' като се шматках по студеното в пловдив)
gogata2427
за да има втори в живота ти,значи не си щастлива с първия.знаеш,че е по други,но го търпиш.слагаш много запетайки,ще ме е яд та..като си жена за поклон.. :@
Доста добро!
Oct 21 2011, 12:16Meрси
Къщата не е от най-лъскавите, та и видеото не изглежда много модерно, но направихме късо, малко по-свежо видео: http://youtu.be/OPzEEItCF_A 
Oct 21 2011, 14:26Meg e qka pichka!
Oct 21 2011, 15:18На 50 години
Oct 21 2011, 15:49