LoveCappuchino
“Слабите не могат никога да простят. Прошката е качество на силните.” “Принципът “Око за око” може само да доведе до пълното ослепяване на целия свят.”
helperOK
Много примамливо грее слънцето, чак ти се ще да се разходиш пеша поне за 20 минути, но града е толкова гнусно-мръсен, че на първата пряка просто влизаш в такси.
dandelion
Ха един приятел дойде на гости с айфоун 1... това не бях виждала от мнооого много години.
EmptyStreet
напоследък само слушам Адел и мълча... много съм се отчуждила от света...
Sinbg
Надникни в дома на известните! Много лукс – картини, антикварни предмети, златни орнаменти и алено червени завеси и прозрачна баня имат в дома си DJ Дамян и Ван
http://sin.bg/v-luksoznia-dom-na-dj-damian-i-vania
notexist
Аз съм мега много странна личност ;о
webmedia
Една съвременна сграда има нужда от управление и поддръжка, за да остава винаги на ниво. Поради факта, че тези услуги са сравнително нови на пазара, много фирми
http://bgarticle.com/2011/%D0%B8%D0%B7%D0%B1%D0%BE%D1%80%D1%8A%D1%82-...1%80
belushka20
Иии тази вечер се видях с едни от най-близките ми хора!! Много готинко.. отново съм в Търново моят истински дом!
око за две,зъб за чене ! тъкмо на 100 слепи човек с едно око,а и неми,за да няма лоши думи,защото лошата приказка тежи много..
Oct 04 2011, 19:26