LoveCappuchino
ми...аз май..вече съм обвързана ..
pacopetkov
Щастлив човек е не този, който има много приятели, а този който има малко, но знае че са истински!
hapnibg
Много хора отдавна са осъзнали важността на пълноценното хранене. Но освен, че храната трябва да бъде здравословна, също такатя трябва да бъде и вкусна. Ние от
http://www.hapni.bg/%D0%B4%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B0-...html
alien_firefox
Много яко сериалче. Отдавна не бях гледал такъв.
Sinbg
С годините Алисия придоби свой, неподражаем стил, типичен само за нея. Трансформациите да са изключително много и все пак успяхме да изберем най-красивите й при
http://sin.bg/pricheskite-na-alisia-model-za-podrajanie
Atian
ехаааа забравих какво е това интернет!
rups
Много ми е интересно какъв процент от хората, които толкова "скърбят" за Стив Джобс, притежават някаква apple-ска джаджа.. специално в БГ да речем
coolpuppy
О, лягам си. Имам един сложен въпрос само: от какво може човек да го боли често слепоочието?
FromTheInside
Разправя ми:"Понякога си много депресирана" Ами тъпако, кой е виновен за това?
LoveCappuchino
в цеха,изработващ тортите на сладкарница "Неделя" ии ... любимата ми !! Ягодова с шоколад иии ммм .. колко са много...
LoveCappuchino
как ми се ходи на дискотекааа или клубб .. не е истина .
joronedelchev
Много топла и приятна вечер е вън, сигурно като за последно.
да гИ биЯТ you say?
Oct 09 2011, 11:55Аз като разбера ще кажа хахаха
Не вярвам на нищо случило се в 1 ден 
Oct 09 2011, 11:58О Боже, схванах
)))))))) Честито и на теееебббб!!!!
)))))))))))))))))))))))))
Oct 09 2011, 12:00

Oct 09 2011, 12:01ахаха ей ся ще ти пиша във ФБ @mitternacht
Oct 09 2011, 12:01