mitternacht
Бенатова при Слави- опит за рейтинг, като втория изрично ще каже, че не е опит за рейтинг. Оправдания, оправдания, изопачаване. Плюене по Борисов (щото дори
disappointed
Фу, колко са ми сладки и усмихнати. <3
hurmaqny
Чувствам се като битов алкохолик с толкова много празни бутилки наоколо.
belushka20
Въпрос на деня : Какво има зад теб?
joronedelchev
Ми много добра селекция направиха в Х Фактор, браво.
gogata2427
много добра снимка за случващото се в Катуница .
belushka20
Абе, какво им става на хората .. нищо не си правиш гледаш си филмчета, постваш си някви неща и с никой не лафиш и някви почват ти изсипват пумия и хейт ей тъй?!
lyubaca
Добро момче, само гдето сутрин му се пие много вода...
Хей? http://img192.imageshack.us/img192/8025/captureepu.png
Sep 27 2011, 22:19Аз виждам един който току що коментира преди мен
Sep 27 2011, 22:19Имаш нужните качества да се скараш със себе си.
Sep 27 2011, 22:22Трий Ваньо, трий!
Sep 27 2011, 22:22Охоо.. колко често го правя. Тва е чарът ми
Sep 27 2011, 22:23