nemesys
Някой да има или е ползвал Canon PowerShot SX130 IS? Мнение нещо?
disappointed
Drunken question of teh night: да си направя г+, когато навърша 18, да си криейтна пикзо или да се застрелям в дясното слепоочие. Или в лявото?
mind
f8 май приключи, но може да видите timeline =)
http://www.facebook.com/about/timeline
axeny
- Жена ти напоследък доста е отслабнала. - Нямаше къде да ходи. Купих й много луксозна и скъпа дреха, за която даже не бе и мечтала. Но два номера по-малка.
hurmaqny
Много е гадно да не помниш кво си правил снощи. O.o
има ли ги някъде събрани рекламите да се гледат?
Sep 23 2011, 19:27