disappointed
Чрд на всичкото зайци, много моркови и ситуации в тоалетните. (нека едното няма общо с другото)
LoveCappuchino
луда съм по сиренето. буквално съм си взела чинийката с буцата,която си намалява..и намалява.. "Еделвайс" от Фантастико..ама по-яко никога не е било просто!
notexist
Очакваме бебето да се появи Декември ;д..
_e7
Днеска ми е много "траурно".
helperOK
да, да много са модерни сатенените панделки върху дантелите на чорапите, ама що такива кичозни цветови комбинации, знаачи
Само пръстенчета или имат и гпс?
Sep 15 2011, 20:56Само алуминиеви пръстени
Sep 15 2011, 21:03То какво е мъъъъъничко и сладичко!!!<3
Sep 16 2011, 01:27Много срамежливи птици са
Sep 16 2011, 12:29Супер миличко е
Мъничко същество
Sep 16 2011, 12:38