дан та ибе жина мен грам не ме бърка от 2-3 часа насам честно
пълна тъпотия наистина
хаха, абе опитвам се да не го забелязвам ама то се мърда ли мърда.. ии еди кой си к'во коментирал, к'во харесал.. много ме дразни :<
аз съм горд човек, който не използва фейсбук и все още е социален
е пък ticker-a може да си го махнеш... стига да имаш достатъчно желание
Aко изпаднеш в подобна дилема- винаги гледай филм. Умиране от мързел не си струва труда, чиниите винаги може да измиеш утре, но пък страхотни филми има милион!
Да, ама утре ще се измият много по-трудно, т.е. двойно повече работа
бе, измити са, бе. само една тавичка остана за утре.
хахха а кой филм гледа?
тази вечер в крайна сметка не съм гледала нищо.
Деба, мисля че имах още жени в униформи, поне.... ще потърся
ами виж и ако нещо ги събери да ги качиш нейде
нета ми нещо се лигави, иначе направих архив и ще се опитам да го кача в докс
готово, може да дърпаш, пуснах линка
дърпам
ахихихи
ааа и тази е много хубава. и снимката е много готина - има ли още?
Ми то тва е старо, колко пари да е?
обикновения прост човек, който не разбира много от коли се впечетлява от ниските цени при такива марки кабриолети
И няма задна броня... а там и мотора... Кой знае и какво и има.
и аз, и аз... :/ мойта и на Borgore и DJ Fresh не ме пусна :/
лоши хора
много, много!
много добре!
бахти...ще взема и аз да се запиша на танци, за а обиколя света с готини момичета
Тоогааааваа.... Go, Наде, Go, Наде, Go, Наде, Go Наде! Ю кен ду ит! Да не ти пука! Ю'р дъ бест! ))
Хахахха far away from. Петък се развиках на шефкта пред клиент... not professional Ама мерси, ще се постарая
Според мен търпението зависи от това какъв човек си... силен или слаб (като характер, не кат' килограми )
Да де ама като си strong personality е малко трудно да си мълчиш и да се оставят да те тъпчат. Въпреки, че търпението също изисква сила
знам, аз също не си трая... но просто понякога трябва да знаеш кога, къде и как
Тва ако не е от стопаджията
браво, точно You win!
Това беше кита докато пада над Магратеа нали ?
да ракетата дето стана на кит и падна... ))
Точно на този момент съм се пръскал И разсъжденията му много ме радват
знаем ние с подробности но си мълчим :>
лошо е когато зависи от друг ..
@gogata2427 за сега зависи от the universe
само объркваш хората
гогата,брат..брат,не я слушай :Д
ае в тва русе много партита бе !
на месец по едничко
дан та ибе жина мен грам не ме бърка от 2-3 часа насам честно
Sep 22 2011, 00:46пълна тъпотия наистина
Sep 22 2011, 00:46хаха, абе опитвам се да не го забелязвам ама то се мърда ли мърда.. ии еди кой си к'во коментирал, к'во харесал.. много ме дразни :<
Sep 22 2011, 00:54аз съм горд човек, който не използва фейсбук и все още е социален
Sep 22 2011, 01:06е пък ticker-a може да си го махнеш... стига да имаш достатъчно желание
Sep 22 2011, 01:07