Anellya
Йеееей! Говорих с когото трябва и много скоро ще ме направи цялата в татуси!!!
notexist
Ще си начертая план график. До три години да се омъжа и най-късно до 4 да родя дете. Имам най-много половин година да се размотавам.
specter
Това на какво прилича, всички си биха шута нанякъде за по 2-3 дни и останахме супер малко хора, от които само аз не работя в момента и няма с кого да изляза ...
specter
Изведнъж всички хора от кръговете ми в Google + изчезнаха ... случвало ли се е на някой друг ?
hardlady369
Айде пак ме хвана руската вълна
Cutest pic evar. И Spongebob отзад for the win!
Aug 21 2011, 23:32не е ли баницата в лист амбалажна хартия не е баница !
Sep 08 2011, 22:54и ако не е попила от мазното..
Sep 08 2011, 23:05и разбира се сирене/извара има само в едното ъгълче на баницата
Sep 08 2011, 23:08Нда
Sep 08 2011, 23:14