notexist
А не бе, хич не съм топ :Д
Lily
Много вкусна салата с моркови, праз и маслинки
http://goo.gl/7Wubr
r0niTo
не е голямо постижение, но пък е много приятно..... (mm)
dandelion
Работата ми за септември се провали..била съм много скъп служител и не можели да си ме позволят..А толкова се надявах да поработя месец-два като йога инструктор
samsara3nirvana
Ревността се ражда с любовта, но не винаги умира с нея.
Anellya
Много се пие в тази Обеля. Страшно е...
Anellya
Душата ми спи! Този фервекс много успива,
хаха дааа.. много ясно, че ще крета още дълги години
Aug 16 2011, 19:41Jesus.. Аз вече по сайтове за запонзанства не влизам
Tам попаднах на @h4ckY и виж ся как се прецаках 
Aug 16 2011, 20:02@belushka20 в твой си е проблема
Aug 19 2011, 18:24@h4ckY е по хубав начин де
Aug 19 2011, 18:50