Kpb4MoHaBT
мразя съседите това са най-досадните хора на света няма сутрин която да не ме събудят...
Anellya
Много ме мързи и нищо не ми се прави, а както винаги гадната работа край няма.
notexist
"iskas li da se vizdemo malkucku mnogu si mi slaticka" Ъъъ.. кво?
Anellya
А споменах ли, че в обеля много се пие?
FromTheInside
Нещо старичко, но много любимо. всъщност ето от къде и никът ми..та лека нощ.
notexist
Стискайте ми палци, дано не бъда много нагрубена..
specter
Много ми е кофти като не съм на работа ... Пак проспах половината ден ...
samsara3nirvana
Жените могат да правят всичко, което могат и мъжете, но много често имат повече чувства, отколкото интерес.
sandprince
Много рядко правя такива снимки... веднъж в живота ми се отдава да направя свястна снимка но пък става :]
chasovnik-bg
Огромен избор от много кучета Чихуахуа. Разгледайте нашия сайт. Супер цени и гарантиран произход!
http://alabala.bg/най-големия-избор-на-чихуахуа-в-българия-135308.html
Обади се на Джо Пеши.. ще се удивиш колко много се постига с една обикновена бейзболна бухалка
Aug 06 2011, 12:01Мислил съм го ама после ще ни изгонят от квартирата
Aug 06 2011, 13:07към 3 и нещо един в обеля беше решил да пробива нещо с бормашината си и събуди целия квартал.
Aug 06 2011, 13:39искат да се съобразяваме с тях ама ако им каже да спрат да се наспя ще вдигат повече шум само дами направят на пук
Aug 06 2011, 15:28Взриви ги
Aug 06 2011, 20:25