nacholibre
Хрома много ме разочарова, след ъпдейта autosuggest-а в адрес бара е мега бавен, тия тъпи ли са, не си ли тестват щибания браузър преди да го пуснат??
FromTheInside
Мъжът е създаден, за да извърви пет километра под дъжда, за да се обади за помощ, когато колата се развали, а жената е създадена да каже "Много се бави", когато
Anellya
Ама как беше онава да си вадиш един пост на отделна страница?
belushka20
.. Много хубава песничка..
Bobdweller
Имам технически въпрос към всички разбирачи: Искам да си пусна колоните, които ползвам за лаптопа на твто. Отзад имам следните неща: PC/DVI AUDIO IN и DIGITAL
viktorkoichew
Току-що най-тъжното и доста красиво израелско момиче ме светна, че в Израел е задължителна казармата за момичетата и периодът е 2 години. :| ;// за момчета 3..
mitternacht
Теско- огромен супермаркет. Ама огромен. Две редици- само минерална вода. Газирана, негазирана, 1000 марки, с различни вещества, различни по гъзария имена...
Anellya
Супер много мразя пияни жени с арогантно поведение, които колкото и да се опитват да скрият че са пияни, целия квартал си ги знае!!!!!!!!!!!!
mitternacht
Имам чувството, че всеки е ненормален или се е бъгнал по някакъв начин. Просто няма един изряден останал. Включвам и мене си в това число, с моята си лудост.
това е страхотно,само да ми беше по-близо .. !
Aug 05 2011, 11:25Пържени филийкииии
Преди време ме бяха оставили сама и аз се обадих на 1 приятел да дойде да ми запали печката и му направих закуска
много е яко! 
Aug 05 2011, 11:26Тази сутрин е омлет
Aug 05 2011, 11:36като за мен.
и аз сега си правя омлет,много рядко ми се случва сутрин закуската да не е яйца.
Aug 05 2011, 11:51А преди време една моя съквартирантка за да ми стане понастоящем такава, спеше у дома и сутрин й правех закуска
И се влюби в сандвичите ми.. проста работа 
Aug 07 2011, 01:52