Anellya
Най-много полудявам когато тъкмо съм си изчистила очилата и си лепна пръста отгоре. Грррррр
Anellya
Ама компютъра ми не ме обича. То май днес никой не ме обича. Оставили са ме сама, никой не ми се обажда, никой не ми вдига телефона....
specter
„ Постоянно се опитваме да обръщаме нови страници в живота си, за да е интересен и вълнуващ, но все по - често изглежда, че ровим в грешната книга... “ от мен
specter
Днес на работа заработих малко допълнителни парички, като разведох едни много дружелюбни французи около работното си място, и 5 минути отказвах да взема пари...
LoveCappuchino
от всичко най-много ме нервират.. недоизречените неща! просто понякога ми писва да гадая ! :@
mitternacht
Организаторите заслужават похвала с избора на мястото- трудно може да се намери по-красив и спокоен фон за сцена, от нощния пейзаж на Велико Търново.
Jorkata444
"Перото е по-силно от сабята само ако сабята е много малка, а перото много остро"
Нещо не харесваш червеношийките ли?
Jul 19 2011, 22:16Много ги харесвам даже. Просто сравнението е... глупаво.
Jul 19 2011, 22:34Еми сега, човекът като не е могъл да се сети за нищо друго синьо
Jul 20 2011, 00:07И просто любовните романи са extremely hilarious.
Jul 20 2011, 00:30