tedo92
Художникът Лусиен Фройд е починал вчера на 88-годишна възраст... Много голям.
_e7
Всички ли във фейса са лесбийки? Бахти, то не само изпращане на целувки, прегръдки ... но и се обвързват, бахти :/
notexist
Направете път, тая вечер ще разбия някой на джагииии! (party)
mitternacht
Красивата жена е красива ако ще и да е на 40. Без проблем може да гъделичка пеперудите на някой заблеян келеш. Чар For The Win.
samsara3nirvana
Joan Osborne - What If God Was One Of Us
Anellya
Не съм гледала филма 2012, но има ли вариант Света наистина да свърши тогава? Гледайки новините и климатичните промени ме навеждат на тези мисли.
gogata2427
Добро утро за някои , добър ден за други.След 6-7 часа ще е добро утро за трети..
Вен, неска на кой обект си?
Jul 22 2011, 08:20Ами не зная Бо, където ме сложат.
Jul 22 2011, 08:37Хмм, може да дойда и да ти доведа гости..които много искат да се запознаят с теб
Jul 22 2011, 08:53