ного е стоплящо душата ^^ преди две седмици се оказа,че едно момиче дет' се запознахме от по-горните класове,сме били заедно в детската градинка ;д @EmptyStreet
Всяко младо момиче направо си умира да се самоснима с нова прическа или тоалет пред огледалото. Само че понякога самоснимачките крият мнооого изненади...