sown
Това момиче не спира да ми пише. Поне е забавно. Нещо ново и различно.
mitternacht
+18 Всяко момиче трябва да изпита що е то... добър език! Т'ва е сериозно.Ако някое не е... да навакса +18
EmptyStreet
Ако отидя, то ще е, за да се видя и да си полафя с ... определени хора... (момичетата, четящи това би трябвало да ме разберат)
spaceman90
Не може ли като поканиш едно момиче,да излезете просто да каже"Да",без да се прави на интересна...ех няма ги момичетата от едно време..с отверените сърца,дето..
SkyLand
Любовта е най-важното нещо на света. Любовта във всичките ѝ форми. Може да не си влюбен в момиче/момче, но обичаш природата,например.Обичаш да мързелуваш и т.н.