Искам! Като започне новата учебна година, щото за нас, дъртите не е почнала още, да се намерят 2-3 момичета по отделно които всеки ден, буквално да ме скъсват..
Ама т'ва не беше ирония или нещо друго Едно момиче с хууууубаво Д си е безценно ) Иначе не мога да си представя примерно съпруга, кояот да ми @coolpuppy
Последно- всъщност, що ли ми се струва, че повечето момчета и момичета от тука са без гаджета (кофти дума е тая...), а пък са супер печените и готините?
То на момче рядко му отиват мустаци, ти са момиче с мъхче говориш това вече си е наложително Един вид- да си бръсне (или друго) краката, над тях..@stalker
Дори боядисването на косата виждал съм 20на годишно момиче, за което ми стана буквално тъжно... какво е лошо на естествения цвят виж, кола-маската@stalker
@LiliyaDianova имаше две момичета, едно с бяло яке и шал и едно с тъмни дрехи. С бялото яке беше с хокейни кънки, така че предполагам си била с тъмни дрехи ?