Търсене на постове: момиче

-=*****=-
mitternacht
Искам! Като започне новата учебна година, щото за нас, дъртите не е почнала още, да се намерят 2-3 момичета по отделно които всеки ден, буквално да ме скъсват..
-=*****=-
mitternacht
:) Ама т'ва не беше ирония или нещо друго :) Едно момиче с хууууубаво Д си е безценно :)) Иначе не мога да си представя примерно съпруга, кояот да ми @coolpuppy
Георги Динков
gogata2427
Днес на картинга от всички състезатели победител стана момиче,от 10-15 състезателя,едно момиче,при това 1во място.. :D
-=*****=-
mitternacht
Абе, на тоя свят има голям брой красиви момичета, и то- много красиви!Което си е радост де :))))))
В. Сотиров
sown
@Hrisiii абе момиче изписала си ми цял роман :D :D
-=*****=-
mitternacht
Последно- всъщност, що ли ми се струва, че повечето момчета и момичета от тука са без гаджета (кофти дума е тая...), а пък са супер печените и готините?
-=*****=-
mitternacht
Това е проблема, но намирам, че тука поне висят много печени хора- и момчета, и момичета :))) @LiliyaDianova
LiliyaDianova
прав си, но зависи много и от излъчването на мацката :) радвам се, че имаш такова мнение и за момичетата, които не са супер кльощи :) @mitternacht
-=*****=-
mitternacht
Точно! едно момиче-жена, може да е красиво с голяяма вариация на килограмите!Както има секси пухита, така и секси елегантни момичета :) @LiliyaDianova
LiliyaDianova
в зависимост от това с какви панталони е момичето, също така оптически удължава фигурата. а бе само хубави работи прави тоя висок ток! :)) @mitternacht
-=*****=-
mitternacht
То на момче рядко му отиват мустаци, ти са момиче с мъхче говориш :) това вече си е наложително :) Един вид- да си бръсне (или друго) краката, над тях..@stalker
-=*****=-
mitternacht
Дори боядисването на косата :) виждал съм 20на годишно момиче, за което ми стана буквално тъжно... какво е лошо на естествения цвят :) виж, кола-маската@stalker
Радослав
Soul4o
@LiliyaDianova имаше две момичета, едно с бяло яке и шал и едно с тъмни дрехи. С бялото яке беше с хокейни кънки, така че предполагам си била с тъмни дрехи ? :)
Радослав
Soul4o
@LiliyaDianova тази зима май ще ми е четвърти сезон :) Добре, сега ме гризе... Кое от момичетата на пързалката си била ти ? :)
Радослав
Soul4o
@LiliyaDianova хаха, бяхме три момчета и едно момиче с рижава къдрава коса :) Кой е летял, аз не мога да карам, припознала си се :P
Страница: 51 52 53 54 55

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата