viktorkoichew
Има забавни момичета, има и лигави момичета. Двете са съвсем различни понятия, а аз мразя второто. : ( Лошото е, че лигавите се мислят за забавни!?
sown
Успях да стана на време за лекции. Нищо, че си легнах в 4ч. и изпих две кила ром с едно момиче и момче. Damn!
gogata2427
Приятел е поканил две момичета в нас за утре,а аз тия ги бях одрязал преди време,избухвам когато около мен има момиче тип кукла-барби..
mitternacht
...абсолютно всичко е преплетено по неузнаваеми начини и как например момичето което случайно си подминал вчера след 5 години може да е твоя съпруга и да...
kypidoncheto
това момичетата са яко тъпо същество маняи ;/
aviatrix
нещо много момичета почнаха да искат да стават програмистки , тцтцтц
kypidoncheto
той: как се казва песента на която Иглесиас целуна момичето? тя: Брала мома къпини.
gogata2427
Да са еба в късметлията,вярно,че много рядко да си харесам някоя момиче,сега хлътнах по една от новия ми клас,тя се оказа с приятел..