@disappointed ..с теб и ще се обичаме много. Обаче болният ти мозък по едно23 време ще спре да ме обича и ще ме напуснеш, заради момче с по-големи флешове.
@alish това е мой портрет. рисувано е когато сме били първи/втори клас.. и момчето, което го нарисува тогава, го е пазил до сега! и ми го подари и аз за малко..