rups
@n3mo Момче харесва Paolo Coelho? wooooooooooooow
viktorkoichew
damn damn damn, някой хора правят едни неща, ма и аз ги правя, а не трябва, но пък не става когато са около мен, не знам кфо искам. Тъпо момченце съм.
patblansh
Академия за Лидери лекция 16 - Social Media Revolution ( How social networks are changing the media landscape ) , на 1 декември, якооо, а момченцата са мн cute
pisio
Втората по-готина част от теста по IT днеска, моля погледнете чаветата,че и двете са момчета, и 15 въпрос.