vratovrazka
Хората казваха, че 70-те са времето на хубавите момчета. Тогава се появих аз. - Ал Пачино
t0m3kk
...не съм се родил добро момче, пиян пея аз и това парче...
dandelion
И така вместо да си почина след работния ден започнах нов работен ден. Това момчетата са големи лигли, ей..
dandelion
Чак сега се прибирам от работа. Ръководех workshop, защото 3 момчета (от общо 20 човека) казаха че няма да участват ако не съм там, а ни трябват хора..
t0m3kk
Пролетта дойде............ къде си бе момче?!