@tenderlilac еее ама и ти си една лошотия... аз искам да му направя малко оборот на момчето ти тук за трудните времена ми говориш... верно е криза ма чак пък...
@Yalamov Тва момче кат' ходише с брачедите си нищо не прайше,кат тръгна с мен и е на 5 тренировка,вече си усещал яко бицепсите При мен е затегнат режим