Търсене на постове: момче

Стилиян Стефанов
stylius
Като деца, момчетата си играят с войници, а момичета с кукли. Като порастнат е обратното....
Цветелин Павлов
sentinel
@Dr1nata хахаха! Ти нормален ли си бе! Искаш кака здравка! Тая ще ни събори стената между апартаментите и ще ме прегази както спя бе момче!
Drъnata
Dr1nata
Тоя Милен уж интелигентно момче, много му знае чофката като си води предаванията пък ся мълчи кат' г*з
Борислав
inlov4yy
азис - онова момче
http://sharingmatrix.com/file/338365/3a34bc0b0bae359b1458bfabc87ac932
Our
Ourz
@yuliyan @sandprince що се дърлите толкова, бе момчета :) Колеги сте уж, а-у ... кой бил тъп ... Я се стегнете малко :P Бира да има ! :)
Николай Николаев
Xperten
Момче за всичко.. по Нова Ссссупер !
Теодор Георгиев
tedo92
А така. Изкараха, че свестните момичета са навсякъде, само не сме се оглеждали. Но, разбира се, свестни момчета липсвали. Хм...
Пламен Хараламбиев
zico
Цената на истината равносметка: ако бях на мястото на това момче там, си подбирам децата, тегля един бой на жената и повече няма да я видя никога!
Георги Динков
gogata2427
Малий,искали от нас(момчетата) да пеем Полегнала е гергана,а ние:"Ми хуу господинее..Полегнала е гергана.." mptri.hopto.org/playsong.php?id=629 :D
vratovrazka.bg
vratovrazka
де-би-ли-ада: - Момченце, на кого си кръстено? - На прадядо. - А как се казваш? - Прадядо.
Евгени Евтимов
eros
Повече за мен: Едно момче различно от повечето... една добра душа,претърпяла много мъки и страдания...
Николай Николаев
Xperten
@Millita ЪъъЪ извинявам се че се намесвам... ама какво учиш ? таа сте 26 момичета и 1 момче :O
Millita
Millita
@schizophrenia завиждам ти ... ние вече сме 26 момичета и 1 момче ... ужасът е пълен :X
http://schizophrenia.edno23.com/view/post:352370
patblansh
харесвам лошите момчета и тоя стил, направо не издържам аз, когато ти си мил
yordanoff
@eyankulov очаквам да пуснеш 'онзи' блог, не си пропилявай таланта, момче :D
Страница: 50 51 52 53 54

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата