miStalE
простаци! простаци! всички момчета са простаци! е, повечето де...
sandprince
@Method-X и аз тва го питам, просто е момчето за тва...
miro91
момчета чета ви простотиите и си мисля да не сте на 10 11 години, знам Иван е на 20 Георги е на 16, ама Юлиянчо на колко си бате
Sham
Това, че съм със сирийски произход, че съм с друга религия и друга култура, прави ли ме по-малко човек,момче и приятел? Не мисля...защо тогава има настроение?
Overdose
снощи едно момче ме спря на улицата, за да ми каже, че съм много красива и го е заболяло сърцето (: дори да не е вярно беше адски мило