Petkova
За "Лека нощ" един залез видян от мен на Адреатическо море през октомври 2009 г.
Petkova
Мое фототворение на Адреатическо море при залез.
scarlet
защо, когато съм уморена като труп, ме избива на дивеене?
teniski
Тениска с щампа: "България на три морета"
http://sedem.bg/browse/stamp/2408/
ZzZaPyr
Отдавна изморен се наливам с бира. Твърде обикновен, ти не го разбираш.
coolpuppy
Преди половин час се завърнах от 5 часова репетиция.. чувствам се изморена.. но всяко зло за добро.
DonLeopardo
Бях на хауз парти. Много изморен от силната музика, мисля след около половин час да лягам.
Lam40
Днес цял ден разкарване в "приятното" време навън + геометрия и WAP. Доста съм уморен, но съм решил да релаксирам, все пак е петък.
DonLeopardo
Лека на всички! Чувствам се прекалено преуморен за да остана още някой час пред монитора!