Forsi
А това ми е любимата - Синеморец, лято 2009
LiliyaDianova
3 часа спане и пак съм уморена, де'а... :/
coolpuppy
Боли ме страшно много коремче >.< Изморена съм.. чувствам се ужасно...
blacksnoopy
Корабът ще акостира
сред море от алкохол.
Екипажа бе гипсиран,
капитанът беше гол.
sown
Ох, да ходя ли да гледам Черно море? Навън е баси студа! :|
Anellya
Йееее, най-накрая си изтеглих "четвъртият вид". Ако не бях толкова изморена щях и да го изгледам. Важното е, че го имам в компютъра.