Търсене на постове: море

В. Сотиров
1259412333461440.gif sown
История на ПФК „Черно Море“ след 1945 г.
http://sowndesign.blogspot.com/2009/11/1945.html
Ally
alish
а сега да идвам с него да храня кучето.изморена съм.къпана съм.по пижама съм.и той бил изморен...ама ще иде така или иначе.защо съм му аз?да не го е страх от
SeoKungFuIsBackFromTheDead
EmaxPress
снимки от мача Славия - Черноморец http://emaxpress.com/event/5386
SeoKungFuIsBackFromTheDead
EmaxPress
Славия победи Черноморец с 3:2 www.emaxpress.com/event/5386
Владимир Иванов
1258868981100649.jpg krizt
Аз съм блогър Аз съм блогър! Я, па я?!? Море така, така... http://nyamamideya.blogspot.com/2009/11/blog-post_22.html
Стефан Митев
Rx-Ende
@schizophrenia Защото ще си отидат приливите, лунната пътека в морето, светлината в нощта и романтиката, витаеща във въздуха, когато там е тя. ^^
DiamondStar
"Дори и тъгата ми е уморена". От какво ли? От собствената ми глупост и инат. И от това, че никога не слушам какво ми се говори.
Радослав
Soul4o
искам на море :D
Бахар Мустафа
axeny
Уморен съм, много съм уморен. Остават още около 300 думи за писане само и отивам да си легна..
hurmaqny
@man0l защото съм уморена и имам нужда от кафе и хубав филм :)
stefcho
stefcho
а аз съм просто изморен продавач на тоалетна хартия.
Паола
Paola
Изморена съм, от мързелуване :|
Ally
alish
ох. изморено.
Niks
Тази вечер ми е изморено .. нито ми се излиза нито нищо... лягам да си цъкам на лаптопа. :)
Ally
alish
оле... деъм .тооолкова съм изморена че не мога да станааа...
Страница: 50 51 52 53 54

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата