alish
а сега да идвам с него да храня кучето.изморена съм.къпана съм.по пижама съм.и той бил изморен...ама ще иде така или иначе.защо съм му аз?да не го е страх от
EmaxPress
Славия победи Черноморец с 3:2 www.emaxpress.com/event/5386
DiamondStar
"Дори и тъгата ми е уморена". От какво ли? От собствената ми глупост и инат. И от това, че никога не слушам какво ми се говори.
axeny
Уморен съм, много съм уморен. Остават още около 300 думи за писане само и отивам да си легна..
stefcho
а аз съм просто изморен продавач на тоалетна хартия.
Paola
Изморена съм, от мързелуване :|
alish
оле... деъм .тооолкова съм изморена че не мога да станааа...