Търсене на постове: море

Ally
alish
ох. изморено. кракът ме боли обаче. ш*бани ботуши. мрън. но пак беше гаси якия ден.
Бахар Мустафа
axeny
Бах уморен съм.. 2000 думи написани за 2 часа - не е лошо пиша 1000 думи/час :D, ама резултата е доста добър доволен съм :d
Мишо
micobg
Черноморец първи, Литекс втори. Мечтите се сбъдват. :D А като прибавим и ваканция...
Блага Иванова
1257075869484621.jpg Blaga
Морето____ http://svejo.net/home/link_summary/466875-Moreto____ (чрез @svejo)
http://svejo.net/home/link_summary/466875-Moreto____
GacoBacov
Мале, мале, на морето, мале! - http://nasheselo.blogspot.com/2009/11/blog-post_01.html
http://nasheselo.blogspot.com/2009/11/blog-post_01.html
Snoopy
blacksnoopy
Закусих морена макс и шоколад милка
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
Ауу нещо не ми е добре ... Тресе ме, имам мускулна треска, г/д ме боли главата и съм супер уморен ...
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
То бива бива, ама чак пък толкоз. Искам да отида на морето и да се изключа за 2 дни.
Йордан
m1sterg
Лошо е когато си изморен, а стоиш и чакаш да стане поне 10:30 за да си легнеш. :)
Ally
alish
@man0l ех ех ех чакай... тя рибата още далеч далеч в морето ти тигана ще приготвяш...
Георги Цветанов
t0m3kk
@hurmaqny гръцкия не ми допада като език, просто песента беше много размазвация лятото на 2005 или 2006 беше на едно море :Р
Snoopy
blacksnoopy
Оф, изморен съм, а тепърва на репетиции ще ходя
Niks
@music-text супер. Изморено ми е.. ама :) трябва да ходя на имен ден
Георги Динков
gogata2427
@harryniki Ми уморе бе,младеж... :D
В. Сотиров
sown
@harryniki аз съм зелен ;) Черно море (от в София викам за Сините)
Страница: 51 52 53 54 55

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата