Търсене на постове: море

Йордан Яламов
Yalamov
Проверявам кво ново има из @50stotinki, взимам си душ и лягам да спя, че от толкова път съм изморен...
ТЕСТ ТЕСТОВ
Lam40
Цял ден цъкам на новия лаптоп и сега съм много уморен. Отивам да спя. ;)
Любомир Петров
lpetrov
@sKru4 може да го оптимизрат и да комитнат промените обратно в kernel-a..това е open source..ох не ми се обяснява, изморен съм
шУс!
notexist
изморена до отегчение!
Георги Костадинов
Forsi
@eyankulov Може морето да е пълно с акулки :D Иначе басейна ме кефи. Искам да съм там :)
rups
@lpetrov хехе, чудо голямо, то колко хора ми се цупят... капка в морето си
Niks
Върнах се от училище и пак се започна, мразя даскалото, не остава време за излизане .. а като остане вече съм прекалено изморен!
Паола
Paola
Ох, толкова съм изморена :(
Пламен Петков
1253715718320668.jpg x-man
Село Лозенец - едно чудно кътче на морето http://is.gd/3AbXE (чрез @svejo)
http://is.gd/3AbXI
4laf.co.cc
1253693281882213.jpg neo56
Аралско море ще се превърне в горчиво-солена локва
http://neo.host56.com/INFORMATSIYA-NOVINI-I-MEDII/ARALSKO-M...KVA/
The Bot
bot23
[ff123] [lado] Уникално - потърсих на Гугъл Ърт познатите очертания на Арал - и познайте! Няма го морето! http://tinyurl.com/mr9exn
Стоян Костадинов
Kraff
изморен.. прозяв-подсмрък, кърпичка.. пръц :x лека нощ
Snoopy
blacksnoopy
Катерихме морените на златните, след това хапнахме супичка и кебапченца :)
-=*****=-
mitternacht
Честит празник!Нека България отново е на три морета! :)))
Страница: 54 55 56 57 58

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата