ladyjoana
или се разболявам или съм прекалено изморена...
Paola
Вкъщиии, като за първи ден от учебната седмица и само с 5 часа по програма, не се чувствам толкова изморена
georgimateev
Завърших и петте части от статията ми, посветена на циганските гета. Ще се радвам сега и на някой друг коментар, защото се чувствам изморен за редакция
http://georgimateev.blogspot.com/2009/10/stolipinovo-re-1.html
ivas
Петъкът свърши. Утре отново на работа, а искам само да се потъна в море от бира. Наздраве!
sown
Лека нощ, усмивки, верни и добри, лека нощ, усмивки, уморени от деня! Нека във съня ви тихо да гори огъня на този ден, щастлив от светлина. ^^
Yalamov
Изморен съм...но съм доволен от добрата тренировка и резултатите на лежанката. Лягам си сега, утре ще му мислим.