Търсене на постове: море

Вергил Пенков
VPenkov
@ladyjoana въпросът е имаш ли спомен от какво си изморена и приятен ли е.
Йоана Николова
ladyjoana
или се разболявам или съм прекалено изморена...
Еми Окснитси
dandelion
За n-ти пореден път изяждам последна буква от дума. Изморена съм много :( Добре, че го има добрия чичко уърд и неговия спел чекер.
ТЕСТ ТЕСТОВ
Lam40
Най-после се прибрах от лекции. Супер много съм уморен, но няма почивка, след малко излизам. :)
Сашо
misplaced
Изморен съм яко :D ще си пусна филм
mudisoft
прибрах се. сега съм изморен и гладен, а най-лошото е, че не съм свалил Family Guy :D
Petya
Principessa
@man0l а в Равда ходил ли си? :) Последно време е заприличало на руини, но преди беше страхотно за кратка почивка. Буквално безлюдно селце на брега на морето :)
Паола
Paola
Вкъщиии, като за първи ден от учебната седмица и само с 5 часа по програма, не се чувствам толкова изморена
Георги Матеев
georgimateev
Завърших и петте части от статията ми, посветена на циганските гета. Ще се радвам сега и на някой друг коментар, защото се чувствам изморен за редакция
http://georgimateev.blogspot.com/2009/10/stolipinovo-re-1.html
Катрин Петрова
KaTu
Уморена до смъррртт !!! :D
Иван
ivas
Петъкът свърши. Утре отново на работа, а искам само да се потъна в море от бира. Наздраве!
Гергана
Geri
@man0l уф-аз вече имам снимка :D няма да се мажа пак... мерси-трудно попива ( 30 мин в морето) :D
Denis Zhekov
Snooby
Завърах се от DesignDay... жив и здрав :D Но доста уморен, така че смятам направо да лягам след малко, утре ме чака път обратно :)
В. Сотиров
sown
Лека нощ, усмивки, верни и добри, лека нощ, усмивки, уморени от деня! Нека във съня ви тихо да гори огъня на този ден, щастлив от светлина. ^^
Йордан Яламов
Yalamov
Изморен съм...но съм доволен от добрата тренировка и резултатите на лежанката. Лягам си сега, утре ще му мислим.
Страница: 53 54 55 56 57

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата