Търсене на постове: море

Denis Zhekov
Snooby
Плановете ми за морето малко се отложиха, сигурно ще ходя чак на 10-ти
Георги Динков
gogata2427
Ох , кво да кажа... :D бях навън , видях се с приятели дет' скоро се върнаха от морето , говорих с баща ми.. нахраних кучето , прибрах се , ся викам си лягам :D
Цветелин Павлов
sentinel
Хайде да си правим залози! Ще отида ли на море тая година или не!
m1L3na
Ех как ми се ходи на морееее, направо не е истина и като се сетя, че всички заминават, а аз си оставам тук лошо ми става ): другата година няма да го допусна :D
fdkf
flox
Писна ми, искам да ходя на море! ;(
hurmaqny
Уморена съм, но и доволна!
Мартин Маринов
podmatrix
Бахти шита трябва да ходя на море... Да уе е ся...
Николай Цончев
720N43V
@blacksnoopy ем наште като се върнат от море значи може да отскочиме... разбира се ако пак не реша да си взема баскетболни.
шУс!
notexist
добро утро. днес ще стягам багажа за морето.. но първо.. искам да яяяяям :Р
шУс!
notexist
имам триседмична свалка.. която ще стане едномесечна скоро, тъй като утре заминавам на море.. а бе мъже?????? кво е тва?
Радослав
Soul4o
@muiiio xhaxha, това ще е интересно xD 10 дена на море с найлонова торбичка.
Радослав
Soul4o
пф, утре на море, а дори нз къде ми е сака.
Марин
kanew
Моренцето ме чака - още два работни дни!
Радослав
Soul4o
оф, тряя стягам багажа утре за морето, а как ме мързииии
Свилен Попов
svil4ok
Минимална загуба за моряците, не е болка за умиране. Все пак говорим за ПСВ, а отделно втори сезон за Черно Море в Уефа ;)
Страница: 65 66 67 68 69

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата