stankoff
Half Time: PSV 0 - 0 Черно море
miStalE
лелеее мале колко съм изморена! Днеска 7 часа сме обикаляли мола, като час и половина прекарахме в един магазин xD не е хубаво то да си момиче хаха
alish
утре пак към сф.поне мъниците заминават съботата за море така че ще съм свободно
SacramentDeath
МОренцееееееееее.. мн е яко
pisio
Уморен и жаден, и мързелив ... кофти комбинация.
Snooby
Оукееей, представи си ме такаа, на брега на морето с бира във ръра. Налеей! На мен и брат ми по една. Лятно време на купони става чудесааа.
meho
Върнах се от Д-град и се чуствам изморен